Blej tani

status:

Brushë stiluese për flokë Revlon, 1100W, e zezë

Numri i produktit: YLL-200002222
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Revlon

43 00

Përfshinë TVSH 18%

54,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

20 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brushë stiluese Revlon One-Step RVDR5298E në të zezë është një produkt me cilësi të lartë nga brendi i njohur, Revlon.


  • Ajo vjen me një grykë përqendrimi dhe një funksion të shkrepjes së ftohtë, duke ju lejuar të arrini me lehtësi modelin e përsosur të flokëve.
  • Ka gjithashtu një funksion jonik, i cili ndihmon në reduktimin e kërcitjes dhe rritjen e shkëlqimit.
  • Me tre nivele ngrohjeje dhe katër shpejtësi, ju mund të personalizoni temperaturën dhe rrjedhën e ajrit për t'iu përshtatur llojit të flokëve dhe nevojave të stilimit.
  • Veshja e qeramikës turmalinë siguron shpërndarje të barabartë të nxehtësisë dhe minimizon dëmtimin e flokëve tuaj.
  • Fuqia: 1100W.


5

5 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (1)
Shumë mirë (0)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

April 29, 2024 13:43

Anita

♡-♡...

Would totally recommend 👌🏻