Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200002109
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Logitech

61 00

Përfshinë TVSH 8%

79,00 €
Ju kurseni: 18,00 €

23 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky maus Logitech është një maus me wireless i krijuar për përdorim me kompjuterët Mac. Mausi përmban një dizajn të bardhë elegant dhe vjen me 11 opsione pajisje shtesë. Mausi komunikon me kompjuterin duke përdorur teknologjinë wireless, me një gamë prej 48.500. Logitech Lift ka një lartësi prej 7.1, gjatësi 10.8 dhe peshon 125 gram. Ka një rezolucion pune maksimale prej 4000 dhe një numër maksimal klikimesh prej 3. Mausi mundësohet nga Bluetooth dhe ka një shtrirje transmetuese prej 10.


Karakteristikat kryesore:


- Maus me wireless i krijuar për kompjuterë Mac

- Dizajn elegant i bardhë

- 11 opsione pajisje shtesë

- Komunikimi pa tela me një gamë prej 48.500

- Rezolucioni maksimal i punës 4000