Blej tani

status:

Tastierë HyperX Alloy Origins , e zezë

Numri i produktit: YLL-200001821
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi

83 00

Përfshinë TVSH 18%

104,00 €
Ju kurseni: 21,00 €

20 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tastierë HyperX Alloy Origins

HyperX Alloy Origins është një tastierë kompakte, e qëndrueshme që përmban taste mekanikë të personalizuar HyperX duke ofruar performancë Këta taste kanë një ndriçim LED.


Alloy Origins është ndërtuar me një formë të plotë alumini, në mënyrë që të qëndrojë i ngurtë dhe i qëndrueshëm kur shtypen tastet, dhe gjithashtu

përmban këmbët e tastierës që ju lejojnë të zgjidhni nga tre nivele të ndryshme pozicioni. Tastiera përmban një kabllo USB Type-C të ndashme për të ofruar lidhje superiore.