Blej tani

status:

Set 4 në 1 White Shark Comanche, Tastierë, Maus, Mauspad, Kufje

Numri i produktit: YLL-200001654
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi White Shark

24 00

Përfshinë TVSH 8%

31,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

23 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seti WhiteShark Comanche 3 përfshin një tastierë, mausin tastierën dhe kufjet. Tastiera ka butona 104/105, ndriçim LED Rainbow, një kabllo 1.5 m dhe është e përputhshme me Windows 7/8/10 dhe MacOS. Tastiera është prej plastike, vjen në të zezë dhe ka një jetëgjatësi prej mbi 5 milionë shtypjeje. Gjithashtu ka teknologji anti-ghosting me 19 butona. Mausi ka 6 butona, një ndërfaqe USB 2.0 dhe përdor çipin INSTANT A704. Është një maus optik me një rezolucion prej 1200/1600/2400/3200 DPI, një frekuencë prej 125 Hz dhe një shpejtësi prej 60 IPS. Mausi ka një jetëgjatësi prej mbi 5 milion klikime dhe ka 4 ngjyra të ndriçimit LED. Gjithashtu ka një shtresë gome. Tastiera ka përmasa 320 mm x 240 mm dhe ka një trashësi prej 3 mm. Kufjet kanë një diametër 40 mm, një rezistencë 32 Ω dhe një gamë frekuencash prej 20 Hz - 20,000 Hz. Ka një ndjeshmëri prej 105 db 3 dB dhe vjen me një mikrofon të rrotullueshëm 6 x 5 mm me një ndjeshmëri prej -54 db 3 dB.


Produkte të ngjashme