Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200001214
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Maui

8 00

Përfshinë TVSH 18%

10,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

20 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Balsam për zbutjen e flokëve kaçurrele me përmbajtje nga vaji i arrës.

Një sekret i lashtë nga Hawaiiani, që përdoret për aftësinë e tij për t'i rezistuar lagështisë, dhe përzihet në këtë gjalp hidratues, së bashku me kokrrën e vaniljes dhe gjalpin e butë të kakaos.

Ndihmon për të zbutur, lëmuar edhe kaçurrelat më rezistente. Definoni bukur kaçurrelat e juaja me balsamin nga marka MAUI!


Produkte të ngjashme