Blej tani

status:

Tharëse për flokë Remington Eclat Brillance D6098, 2200W, e zezë

Numri i produktit: YLL-200000867
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Remington

20 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

23 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Remington Eclat Brillance D6098 është një tharëse flokësh jonike e fuqishme me fuqi 2200W. Kjo tharëse flokësh është sjellë tek ju nga Remington një brend i besuar në kujdesin e flokëve.


Karakteristikat kryesore:


- Fuqia 2200W për tharje të shpejtë dhe efikase

- Teknologji jonike për të reduktuar skuqjen dhe për të rritur shkëlqimin

- Cilësime të shumta të nxehtësisë dhe shpejtësisë për stilim të personalizuar

- Butoni i shkrepjes së ftohtë për të vendosur stilin tuaj në vend

- Filtër i lëvizshëm për pastrim dhe mirëmbajtje të lehtë

Detajet
Energjia elektrike: 22000 W
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme