Blej tani

status:

Drejtuese për flokë Remington S9600, e kuqe/e zezë

Numri i produktit: YLL-200000384
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Remington

31 00

Përfshinë TVSH 18%

42,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

26 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Arrini flokë të drejta, të mëndafshta dhe eliminoni djegiet me drejtuesen tonë të re, më të shpejtë. Ekrani dixhital ndihmon për të treguar temperaturën më të mirë për flokët tuaj që varion nga 150-235°C. Plus, funksioni turbo boost e shtyn temperaturën në 240°C për 30 sekonda, duke ju lejuar të eliminoni shpejt fluturimet kokëfortë.


 • Veshje e avancuar qeramike mëndafshi - 2 x rrëshqitje më e butë
 • Drejtuesi më i nxehtë - temperaturë e ndryshueshme 150°C - 235°C me nxitje turbo në 240°C për 30 sekonda
 • Drejtuesi më i shpejtë - gati për t'u përdorur në 10 sekonda
 • Ekrani informativ i temperaturës dixhitale tregon temperaturën më të mirë për llojin e flokëve tuaj
 • Funksioni i memories – kujton cilësimin e fundit të temperaturës që keni përdorur
 • Funksioni i bllokimit të kontrollit të temperaturës
 • Ngrohje qeramike e avancuar me infra të kuqe të largët për ngrohje të qëndrueshme dhe rikuperim ultra të shpejtë
 • Pllaka lundruese të holla 110 mm me gjatësi më të gjatë
 • Fikja automatike pas 60 minutash
 • Kordoni rrotullues 3 m
 • Qese ruajtëse luksoze rezistente ndaj nxehtësisë


Produkte të ngjashme