Blej tani

status:

Mbajtëse për tastierë Maclean MC-839, e zezë

Numri i produktit: YLL-200000326
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Maclean

41 00

Përfshinë TVSH 18%

52,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

21 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mbajtësja universale e tastierës MC-839 është një plotësues i përsosur për një tavolinë kompjuteri. Doreza ngjitet në pjesën e sipërme të tavolinës. Sipërfaqja e madhe ofron hapësirë të mjaftueshme për një tastierë dhe maus. Kjo zgjidhje kursen hapësirë në tavolinë. Montimi i raftit me kapëse tavoline është jashtëzakonisht i thjeshtë dhe nuk kërkon asnjë mjet.

Detajet
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme