Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200075001
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Accura

2 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Accura Premium miniJack është një kabllo audio me cilësi të lartë e krijuar për të zgjeruar shtrirjen e pajisjeve tuaja audio. Kabllo përmban një prizë mini në njërën anë dhe një fole 3,5 mm në anën tjetër, duke e bërë atë të pajtueshme me një gamë të gjerë pajisjesh audio.


  • Gjatësia e kabllos: 3m
  •  E bërë sipas standardit miniJack për transmetim të besueshëm dhe me cilësi të lartë audio
Detajet
Gjatësia: 3 m
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme