Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200087025
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi Logilink

9 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kablloja patchcord Logilink, është një kabllo patchcord me cilësi të lartë e krijuar për qëllime të ndryshme rrjeti. 


  • Gjatësia: 5 m për lidhjen e pajisjeve në distanca të shkurtra
  • Kategoria 6a (10 Gbit) për transmetimin e të dhënave me shpejtësi të lartë
  • Lloji i mbrojtjes S/FTP për mbrojtje kundër ndërhyrjeve elektromagnetike
  • Material LSZH për fleksibilitet dhe rezistencë ndaj goditjes
  • Konektorë RJ-45 për pajtueshmëri me pajisje të ndryshme.
Detajet
Gjatësia: 5 m
Lidhësi 1: RJ - 45
Lidhësi 2: RJ - 45
Ngjyra: E zezë
Pesha: 163 g


Produkte të ngjashme