Blej tani

status:

Llambë për thonjë Esperanza EBN006, 48 W, e bardhë

Numri i produktit: YLL-200000250
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Esperanza

16 00

Përfshinë TVSH 18%

20,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

20 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Llamba për thonjë Esperanza EBN006 UV + LED 48 W – zgjidhja juaj përfundimtare për trajtime të përsosura dhe afatgjata të thonjve, pavarësisht nëse jeni një entuziast DIY ose profesionist në një sallon bukurie.


Kjo tharëse e gjithanshme e thonjve është pajisja juaj e përdorur për shërimin e një game të gjerë produktesh për thonjtë, duke përfshirë hibrid, akrilik dhe xhel, që kërkojnë dritë UV për rezultate optimale. Pavarësisht nëse jeni duke përsosur artin tuaj të thonjve në shtëpi ose duke ofruar shërbime të nivelit të lartë të thonjve në një sallon bukurie, EBN006 ju ka mbuluar.


Me një kombinim të fuqishëm prej 23 LED efikase, kjo tharëse thonjsh ka një fuqi totale të jashtëzakonshme prej 48 W. Teknologjia e saj me gjatësi vale të dyfishtë lëshon dritë 365nm dhe 405nm, duke siguruar shërim të plotë dhe efikas për një sërë materialesh të thonjve.


Ajo që e veçon Esperanza EBN006 është dizajni i tij miqësor për përdoruesit. Me një sensor lëvizjeje, ai aktivizohet automatikisht kur futni dorën tuaj, duke minimizuar nevojën për rregullime manuale. Plus, shfaqja e kohës së tharjes e thjeshton më tej procesin, duke ju lejuar të monitoroni lehtësisht kohëzgjatjen e trajtimit.

Detajet
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Ngjyra: E bardhë
Senzor i lëvizjes: Po