Blej tani

status:

Numri i produktit: COS-200001036
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi Tweezerman

5 00

Përfshinë TVSH 18%

6,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

17 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tweezerman Studio është një koleksion për kujdesin e thonjëve. Është mjaft e përshtatshme për të kujdesur dhe dekoruar thonjtë tuaj për një pamje të përfunduar dhe tërheqëse.


Produkte të ngjashme