Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200000199
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi BRAUN

38 00

Përfshinë TVSH 18%

48,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

21 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Braun Silk-épil Lady Shaver. Për lëkurë të lëmuar dhe rrezatuese. Rruan dhe eksfolion për kujdes të dyfishtë.


Trajtoni të gjithë trupin tuaj me një rruajtje të butë

Duke qenë se depilatori Braun Lady është kaq i butë me lëkurën, është i përkryer për zonat delikate dhe të ndjeshme.


Rruani dhe pastroni me një lëvizje të butë

Një rruajtje, e ndjekur nga prekja e një shtojce eksfolimi vibruese. Përdorimi është i lehtë. Rezultati është i qetë.


Përkëdhel konturet tuaja

Koka e rrumbullakosur përshtatet butësisht me konturet e trupit.


Tepër e butë

Majat e rrumbullakosura të depilatorit rrëshqasin pa probleme në lëkurë.


Përpikshmëri maksimale

Prerësja për rruajtje të përsosur.


Lahet plotësisht

Të gjitha modelet Lady Shaver mund të pastrohen lehtësisht nën ujë të rrjedhshëm.

Detajet
Ngjyra: Rozë
Thellësia: 65 mm


Produkte të ngjashme