Blej tani

status:

Brushë stiluese për flokë Revlon One-Step Volumiser Titanium Edition, 800W, e kuqe

Numri i produktit: YLL-200000194
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Revlon

41 00

Përfshinë TVSH 18%

49,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

16 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Edicion special Volumiser, me sipërfaqe të re Titanium për stile të qëndrueshme.


Projektuar për të shpërndarë ajrin shpejtë dhe në mënyrë të barabartë në flokë, Revlon One-Step Volumiser Titanium Edition stilon flokët tuaj shpejtë dhe pa dëmtime nga nxehtësia.


Teknologji jonike për flokë më pak të dredhur dhe me shkëlqim, me pamje të shëndetshme. Veshje titani për shpërndarje të barabartë të nxehtësisë dhe shkëlqim më të dukshëm.


3 cilësime të nxehtësisë dhe 2 të shpejtësisë duke përfshirë shkrepjen me ajër të ftohtë, majën e ftohtë dhe kabllon 3 m pa ngatërrime, përshtatës me dy prizë UK/BE, ideale për udhëtime.

Detajet
Energjia elektrike: 800 W
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Funksioni jonik: Po


Produkte të ngjashme