Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200000138
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi

133 00

Përfshinë TVSH 18%

169,00 €
Ju kurseni: 36,00 €

21 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ekrani LED Samsung LS27R350FHRXEN është një monitor me cilësi të lartë me një madhësi ekrani 27 inç dhe rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 piksele. Është projektuar në një ngjyrë hiri të hijshme, duke e bërë atë një shtesë elegant për çdo ambient shtëpie ose zyre. Ekrani përdor teknologjinë LED, duke ofruar pamje vibruese dhe të mprehta. Një nga veçoritë e spikatura të këtij monitori është lloji i tij AMD FreeSync, i cili ndihmon në reduktimin e grisjes të ekranit gjatë lojërave me ritme të shpejta ose riprodhimit të videos. Gjithashtu ka një teknologji pa dridhje që ndihmon në minimizimin e tendosjes së syve gjatë orëve të gjata të përdorimit. Me një shpejtësi maksimale të rifreskimit prej 75 Hz dhe një kohë përgjigjeje prej 5 ms, ky monitor jep pamje të qetë dhe të lëngshme.


  • Hub i integruar USB për lidhje të përshtatshme
  • Porta HDMI për lidhje të lehtë me pajisjet
  • Modaliteti i lojës për përvojë të përmirësuar të lojës
  • Aftësia e ekranit me prekje për navigim intuitiv
  • Montimi VESA për opsionet fleksibël të vendosjes
Detajet
Aspect Ratio: 16:9
Koha e përgjigjes: 5 ms
Kontrasti: 1000:1
Madhësia e ekranit: 27"
Ndriçimi i ekranit: 250 cd/m²
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080


Produkte të ngjashme