Blej tani

status:

Drejtuese për flokë Revlon RVST2204E, e zezë

Numri i produktit: YLL-200000054
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Revlon

38 00

Përfshinë TVSH 18%

44,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

14 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Drejtuese e dyfishtë për flokë REVLON RVST2204E

Drejtuesja e flokëve me pllakë qeramike të dyfishtë bakri mundëson që flokët tuaja të marrin formë të drejtë me më pak lëvizje dhe me më pak dëmtime.


Dyfishoni fuqinë e pllakave

Dizajni inovativ i katër pllakave prej qeramikës me një shtresë bakri ndihmon për të siguruar stilin e dëshiruar. Pllakat qeramike të bakrit sigurojnë drejtim 2 herë më të shpejtë, kombinimi perfekt për flokë të butë, të mëndafshtë dhe pa kërcitje.


Rezultat perfekt të drejtimit çdo herë

Me një ekran LED dhe dhjetë cilësime të temperaturës deri në 235°C, kjo drejtuese ofron një shumëllojshmëri opsionesh stilimi për të gjitha llojet e flokëve. Rikujtimi i kujtesës së cilësimeve të fundit rrit shpejtësinë e stilimit. Krijoni pa mundim stile të guximshme me majën e integruar për kontroll të shtuar të stilimit. Pajisja ka një mbyllje automatike të integruar pas 1 ore. Ky rregullues unik REVLON është gjithashtu i përshtatshëm për çdo udhëtim!

Detajet
Drejtimi i flokëve: Po
Funksioni jonik: Po
Lloji i ekranit: LED
Materiali: Qeramikë
Stilimi i kaçurrelave: Po
Tharja e flokëve: Po


Produkte të ngjashme