Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200000013
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi intel

277 00

Përfshinë TVSH 8%

402,00 €
Ju kurseni: 125,00 €

31 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Procesori Intel Core i9-11900K është një komponent me performancë të lartë i krijuar për përdorim në kompjuter. Funksionon në një frekuencë bazë prej 3.5 GHz dhe ka një Smart Cache prej 16 MB. Procesori është i pajtueshëm me llojet e memories DDR4-SDRAM dhe mbështet një memorie të brendshme maksimale prej 128 GB. Ka 8 bërthama procesori dhe 16 threads, duke lejuar kryerjen e shumë detyrave efikase dhe performancën me shpejtësi të lartë.


Karakteristikat kryesore:


  • Shpejtësia e procesorit: 3.5 GHz
  • Cache inteligjente: 16 MB
  • Memoria maksimale e brendshme: 128 GB
  • Bërthamat e procesorit: 8
Detajet
Modeli i procesorit: 11900K
Seria e procesorit: Intel Core i9


Produkte të ngjashme

72h

626 00
701,00 €
-11%
72h

341 00
382,00 €
-11%
72h
72h

273 00
305,00 €
-10%
72h

308 50
389,00 €
-21%