Blej tani

status:

Monitor Xiaomi Curved Gaming Monitor 30

Numri i produktit: SOL-200000004
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Soltech L.L.C
Brendi

379 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Modeli i produktit nr.RMMNT30HFCW

Fuqia hyrëse 12V⎓4.0A

Fuqi e vlerësuar

Maksimumi 48 W.

Madhësia e ekranit 30"

Ngjyrë  16.7 milionë

Raporti i pamjes  21:09

Koha e përgjigjes  4 ms (GTG)

Rezolucioni maksimal 2560 × 1080

Rezoluta e rekomanduar  2560 × 1080

Shpejtësia maksimale e rifreskimit 200 Hz

Temperatura e funksionimit 0℃–40℃

Lagështia e funksionimit 20%-80% RH

Presioni Atmosferik 86–106 kPa

Numri dhe lloji i porteve

Porta DC IN × 1

Porta HDMI1.4* × 1

Porta HDMI2.1* × 1

Porta DP1.2* × 1

Porta e audios × 1


Produkte të ngjashme