Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200007470
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

469 00

Përfshinë TVSH 18%

516,00 €
Ju kurseni: 47,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi i fuqishëm SMEG është pajisje ideale për përgatitjen e një game të gjerë recetash duke kombinuar në mënyrë të përkryer tekstura të ndryshme të përbërësve. Ky produkt ofron mundësi të pafundme përgatitjeje falë programeve të dedikuara automatike si Smoothie për një lëng frutash kremoz ose një jogurt, Green Smoothie për një trajtim specifik të perimeve jeshile me gjethe, Frozen Dessert për ëmbëlsira të freskëta me lugë dhe Ice Crush për të shtypur akullin ose për përgatitjen e koktejeve dhe pijeve të ftohta. Gjithashtu, SMEG BLC është i përsosur për përgatitjen e miellit, gjalpit, kremrave, qumështit të perimeve, supave dhe shumë më tepër.

Performanca dhe efikasiteti janë të garantuara falë ekranit LCD në butonin e kontrollit që tregon shpejtësinë e zgjedhur, numërimin përpara në modalitetin manual dhe numërimin mbrapsht në programet automatike. Ky pajisje versatile dhe efikase vjen gjithashtu me modalitetet Single dhe Family serve për të personalizuar sasitë sipas përdorimit dhe preferencave personale dhe funksionin Pulse për të kontrolluar në mënyrë të përkryer kohëzgjatjen dhe frekuencën e përzierjes për të personalizuar teksturat dhe përgatitjet.

Programi i paracaktuar Autoclean pastron kavanozin pas çdo përdorimi dhe lehtëson përgatitjen në radhë të recetave të ndryshme. Aksesorët praktikë që përfshihen me produktin e bëjnë edhe më të lehtë për t'u përdorur.

Detajet
Ekran i integruar: Po
Energjia elektrike: 1400 W
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Çelik inox
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V
Lartësia: 168 mm