Blej tani

status:

Kanakë për pastrimin e ujit JATA HJAR1001, me filtra, 2.5L

Numri i produktit: RMU-200007425
Disponueshmëria:

6

Transporti:

FALAS

Brendi Jata

34 00

Përfshinë TVSH 18%

38,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

11 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kanakë për pastrimin e ujit JATA HJAR1001 është zgjidhja ideale për të përmirësuar cilësinë e ujit të pijshëm në shtëpinë tuaj. Me një kapacitet prej 2.5 litrash, kjo kanakë ju mundëson të gëzoni ujë të pastër dhe me shije më të mirë, duke reduktuar deri në 80% përmbajtjen e klorit dhe 95% të gurëzimit.

Produkti vjen me 6 filtra të ndërrueshëm, secili me një jetëgjatësi prej 1.5 muajsh dhe një kapacitet filtrimi prej 180 litrash, duke ju ofruar një zgjidhje praktike dhe ekonomike për nevojat tuaja të filtrimit të ujit.

Dizajni ergonomik dhe ngjyra e kaltër me të qartë e bëjnë këtë kanakë jo vetëm funksionale por edhe një shtesë estetike për çdo kuzhinë.

  • Kapacitet i ujit të filtruar: 2.5 L
  • Kapacitet i filtrit: 180 L / 1.5 muaj
  • Sasia e filtrave: 6 copë
  • Redukton deri në 80% klorin dhe 95% gurëzimin
  • Dizajn ergonomik dhe praktik