Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200007411
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi Jata

103 00

Përfshinë TVSH 18%

125,00 €
Ju kurseni: 22,00 €

18 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Prerës telash metalik JATA CF1053 është një pajisje elektrike që vjen me një sërë karakteristikash që e bëjnë atë të përshtatshëm për përdorim në shtëpi ose në ambiente profesionale. Ky model ka një dizajn të thjeshtë në ngjyrë argjendi dhe ofron një performancë të lartë falë motorit të tij prej 200 W.

Pajisja është e pajisur me një thikë me diametër 19 cm dhe ofron mundësinë për të rregulluar trashësinë e prerjes nga 1 mm deri në 2.2 cm, duke ju mundësuar të përshtatni prerjen sipas nevojave tuaja. Thika e prerësit është e dizajnuar me brinjë të gjëra për një prerje më të saktë dhe efikase.

Prerësi vjen me një trup metalik për një jetëgjatësi më të gjatë dhe stabilitet gjatë përdorimit falë këmbëve jo-rrëshqitëse. Gjithashtu, është i lirë nga acidi Perfluorooktanoik (PFOA), duke e bërë atë një zgjedhje më të shëndetshme për përdorim.

  • Motor 200 W për performancë të lartë.
  • Thikë me diametër 19 cm për prerje efikase.
  • Mundësi rregullimi të trashësisë së prerjes nga 1 mm deri në 2.2 cm.
  • Trup metalik për jetëgjatësi dhe stabilitet.
  • I lirë nga PFOA për një përdorim më të shëndetshëm.
Detajet
Energjia elektrike: 200 W
Materiali: Metal