Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200007402
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Brendi Jata

49 00

Përfshinë TVSH 18%

54,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tostieri horizontal nga JATA, modeli TT5016, është i dizajnuar për të përmirësuar përvojën tuaj të përditshme në kuzhinë. Ky pajisje vjen me një trup prej çeliku inox, duke e bërë atë jo vetëm të qëndrueshëm por edhe të lehtë për tu pastruar. Me një fuqi prej 1000 W, tostieri ju garanton një përgatitje të shpejtë dhe efikase të ushqimit.

Përveç kësaj, tostieri ofron një hapësirë të gjerë për tost, e cila mundëson përdorimin e llojeve të ndryshme të bukës. Për lehtësi shtesë, ai përmban një tavë të heqshme për grimcat e bukës, duke e bërë pastrimin edhe më të thjeshtë. Pajisja është e pajisur me këmbë jo-rrëshqitëse për stabilitet maksimal gjatë përdorimit.

Me kontrollin e tij me butona, ju mund të përshtatni lehtësisht nivelin e tostimit sipas preferencave tuaja.

  • Trupi prej çeliku inox për qëndrueshmëri dhe pastrim të lehtë
  • Fuqi 1000 W për përgatitje të shpejtë
  • Hapësirë e gjerë për tost
  • Tavë e heqshme për grimcat e bukës
  • Këmbë jo-rrëshqitëse për stabilitet
Detajet
Energjia elektrike: 1000 W
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Çelik inox
Ngjyra: Hiri