Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300003851
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

16 00

Përfshinë TVSH 18%

18,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

11 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Thekësja e bukës Esperanza është thekëse me konsum energjie prej 750 W që përfshin pjata të ndërrueshme në forma të ndryshme si katror, trekëndësh, waffle etj dhe mund të përdoret edhe për pjekje në skarë. Ka mbrojtje nga mbinxehja, dritë kontrolli dhe dorezë të izoluar termikisht. I gjithë tostieri është i ndërtuar nga çeliku inox ndërsa pjatat kanë një material kundër ngjitjes.


  • Dizajni elegant i kombinuar me nivele të shumta pjekjeje ofron shumë mundësi: tosti juaj mund të jetë i butë ose krokant.
  • Me dy grafika të ndryshme të krijuara posaçërisht për fëmijët, fëmijët tuaj do të shijojnë mëngjesin, buzëqeshjet e tyre do të shkëlqejnë çdo mëngjes!
  • Ndërprerja e menjëhershme e funksionimit para përfundimit të kohës së caktuar
  • I destinuar për përgatitjen e bukës së trashë dhe të hollë
  • Temperatura e rregullueshme e ngrohjes
Detajet
Energjia elektrike: 750 W
Frekuenca: 50 Hz
Funksioni i ngrohjes: Po
Ngjyra: E kaltër
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme