Blej tani

status:

Procesor për bluarje ushqimi Smeg 50' Style, 800W, 3.1L, i zi

Numri i produktit: RMU-200007072
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

510 00

Përfshinë TVSH 18%

578,00 €
Ju kurseni: 68,00 €

12 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Smeg 50' Style SMF23BLEUështë një pajisje kuzhine elegante dhe e gjithanshme nga brendi i njohur SMEG. Ky përpunues ushqimi kombinon dizajnin retro me funksionalitetin modern për ta bërë gatishmërinë e ushqimit.


  • Motor i fuqishëm 800W për përpunim efikas
  • Tas me kapacitet 3,1 litra për tufa të mëdha përbërësish
  • Shtojca të ndryshme të përfshira për prerje, grirje dhe përzierje
  • E disponueshme në një ngjyrë të zezë të hijshme për të plotësuar çdo dekor kuzhine


Pavarësisht nëse jeni duke copëtuar perime, duke përzier brumin ose duke përzier SMEG Full Color 50' është shoqëruesi i përsosur i kuzhinës.

Detajet
Energjia elektrike: 800 W
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me nivele
Materiali: Çelik inox
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V