Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200066965
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Brendi Camry

83 00

Përfshinë TVSH 18%

95,00 €
Ju kurseni: 12,00 €

13 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mikseri manual Camry CR 4623 është një pajisje shumëfunksionale për përgatitjen e ushqimit në kuzhinë. Ky produkt vjen me një motor të fuqishëm prej 1600 vat dhe ofron pesë shpejtësi të ndryshme si dhe një modalitet turbo për efikasitet të shtuar.

Përfshihen aksesorë të ndryshëm si tel për përzierje, shtojcë për shtypje, si dhe disqe të ndryshme për prerje dhe grijë, duke e bërë atë të përshtatshëm për përgatitjen e llojeve të ndryshme të ushqimeve. Përfshihet gjithashtu një enë me kapacitet 2000 ml dhe një filxhan matës prej 600 ml për përdorim të lehtë.

Pajisja është e dizajnuar me një trup në ngjyrë zi dhe argjendtë, duke i dhënë një pamje moderne dhe elegante kuzhinës tuaj.

  • Motor i fuqishëm 1600 vat
  • Pesë shpejtësi dhe modalitet turbo
  • Përfshihen aksesorë të ndryshëm për përzierje dhe prerje
  • Enë me kapacitet 2000 ml dhe filxhan matës 600 ml
  • Trup në ngjyrë zi dhe argjendtë për një pamje moderne
Detajet
Ngjyra: E zezë - argjend