Blej tani

status:

Celular për fëmijë Giomax U10, 1.1",i kuq

Numri i produktit: RMU-200004447
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi GIOMAX

15 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Giomax U10, është një smartphone i besueshëm dhe elegant që plotëson nevojat për fëmijun tuaj. Pavarësisht nëse jeni një entuziast i fotografisë ose një profesionist që kryen shumë detyra, ky telefon me siguri do të përmirësojë përvojën tuaj celular. Celulari ka një bateri të fuqishme që ofron kohë të zgjatur përdorimi.


Produkte të ngjashme