Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Karikues Samsung, 15W, USB-C, i zi

Numri i produktit: RMU-200002307
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi

12 00

Përfshinë TVSH 18%

14,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

14 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Karikuesi origjinal Samsung është një zgjidhje praktike nëse doni të ndizni shpejt pajisjet tuaja. Ky karikues muri mbështet karikimin e shpejtë deri në 15 W dhe është i pajtueshëm me telefonat inteligjentë ose tabletët me USB-C. Pajisjet tuaja mbrohen nga mbirryma, qarqet e shkurtra dhe temperaturat e larta gjatë karikimit, kështu që ju mund të jeni pa shqetësime për karikimin edhe në situata të paqëndrueshme të energjisë.
Detajet
Gjatësia: 1 m
Gjatësia e kabllos: 1 m
Karikim i shpejtë: Po
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme