Blej tani

status:

Telefon Gigaset E290 Duo, wireless, i bardhë

Numri i produktit: RMU-200002105
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Gigaset

65 00

Përfshinë TVSH 18%

76,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

14 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një telefon me butona të mëdhenj për të gjitha moshat

Kryeni telefonata pa ndonjë shtesë të panevojshme, por me veçori të cilësisë premium për përdorim të përditshëm. Si një model në serinë e jetës, Gigaset E290 kombinon një dizajn modern me funksione që janë zhvilluar posaçërisht për njerëzit me nevoja të veçanta vizuale, dëgjimore dhe prekëse. Butonat e mëdhenj, ekrani i lehtë për t'u lexuar dhe forma ergonomike e celularit e bëjnë përdorimin e telefonit një përvojë të këndshme për të gjitha moshat. Versioni E290A gjithashtu krenohet me një aparat telefonik dixhital të integruar.


Komoditet dhe siguri me prekjen e një butoni

Nëse akti i thjeshtë i formimit të një numri telefoni është i thjeshtë, pjesa tjetër e përvojës telefonike është e sigurtë se do të jetë gjithashtu e këndshme. Kjo është pikërisht arsyeja pse tastiera ergonomike e telefonit me butona të mëdhenj Gigaset E290 tani e bën përdorimin e telefonit sa më komod. Butonat e mëdhenj janë të ndriçuar dhe të etiketuar qartë për të siguruar lexueshmëri të mirë. Mund të ruani kontakte veçanërisht të rëndësishme, të tilla si njerëzit për t'u telefonuar në rast urgjence, në një nga dy çelësat e repertorit (A dhe B). Funksioni i thirrjes direkte është i dobishëm nëse dëshironi të jeni në gjendje të telefononi vetëm një numër nga telefoni. Në situata të vështira, më pas mund të shtypni çdo buton dhe numri që keni ruajtur do të thirret.


Me zë të lartë dhe të qartë sa të keni nevojë

Me volumin e rregullueshëm në mënyrë fleksibël dhe një shumëllojshmëri tone zilesh për thirrjet hyrëse, ju mund t'i përshtatni të gjitha funksionet audio të Gigaset E290 sipas nevojave tuaja specifike. Mund ta rregulloni volumin e kufjes në pesë nivele të ndryshme, për shembull dhe madje të përdorni funksionin e amplifikatorit për të dyfishuar volumin e telefonatës që po bëni aktualisht. Pavarësisht nëse keni një vesh në celularin ose jeni duke përdorur modalitetin pa duar, mund të mbështeteni në cilësinë e zërit të klasit të parë dhe riprodhimin veçanërisht të qartë të zërit. Përputhshmëria me aparatin e dëgjimit dhe aftësia për të rregulluar diapazonin e frekuencës me aftësinë personale të dëgjimit të telefonuesit e bëjnë përdorimin e telefonit një përvojë të këndshme për përdoruesit e të gjitha moshave.


Asnjëherë mos humbisni asgjë falë Gigaset E290A me aparatin telefonik

Qëndroni të përditësuar edhe kur nuk jeni në shtëpi. Me kohë regjistrimi deri në 20 minuta, aparati telefonik dixhital i integruar ofron shumë hapësirë për mesazhe të rëndësishme dhe i ruan regjistrimet në mënyrë të besueshme, edhe në rast të ndërprerjes së energjisë. Nëse keni mesazhe të reja, kjo tregohet si në celularin ashtu edhe në stacionin bazë. Ju gjithashtu mund t'i dëgjoni mesazhet tuaja nëpërmjet celularit ose - lehtësisht me prekjen e një butoni - nëpërmjet stacionit bazë. Nëse nuk jeni në shtëpi për një periudhë të gjatë kohore, thjesht përdorni opsionin e aksesit në distancë. Për të konfiguruar makinën telefonike saktësisht siç dëshironi, mund të vendosni gjatësinë maksimale të regjistrimit në çdo kohë dhe të regjistroni mesazhin tuaj dalës.

Detajet
Kohëzgjatja: 300 min
Llojet e mbështetëses së krahut: Mbështetëse e fortë
Lloji i baterisë: AAA
Lloji i montimit: Në tavolinë/mur
Madhësia e ekranit: 2"
Ngjyra: E bardhë
Thellësia: 173 mm


Produkte të ngjashme