Blej tani

status:

Celular Ulefone Armor 16 Pro, 5.93", 4+64GB, 4G, i zi

Numri i produktit: RMU-200002052
Disponueshmëria:

6

Transporti:

FALAS

Brendi Ulefone

189 00

Përfshinë TVSH 18%

221,00 €
Ju kurseni: 32,00 €

14 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ulefone Armor 16 Pro, është një smartphone i fuqishëm dhe i qëndrueshëm që ofron veçori dhe aftësi mbresëlënëse. Me standardin e tij 4G LTE, ju mund të gëzoni lidhje të shpejtë dhe të besueshme në internet. Telefoni mundësohet nga një procesor MediaTek Helio G25 me katër bërthama ARM Cortex-A53, duke lejuar performancë të qetë dhe efikase. Ai gjithashtu ka 4 GB RAM dhe 64 GB kapacitet të brendshëm të ruajtjes, duke ofruar hapësirë të mjaftueshme për të gjithë skedarët dhe aplikacionet tuaja. 


Karakteristikat kryesore:


  • Standardi 4G LTE për lidhje të shpejtë dhe të besueshme në internet
  • Procesor MediaTek Helio G25 me katër bërthama ARM Cortex-A53 për performancë të qetë
  • 4 GB RAM dhe 64 GB kapacitet memorie të brendshme për hapësirë të bollshme
  • Ekran IPS 15,1 cm (5,93") me rezolucion prej 720 x 1440 piksele për pamje vibrante
  • Kamera e përparme dhe e pasme 16 MP me blic LED për foto dhe video me cilësi të lartë.
Detajet
AI Scene Recognition: Po
Bluetooth: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
Fotografi Macro: Po
Frekuenca e procesorit: 2 GHz
Funksionet e orës: Matës i hapave
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kabllot e përfshira: USB Type-C
Kapaciteti RAM: 4 GB
Kapaciteti i baterisë: 9600 mAh
Kapaciteti i diskut: 64 GB
Karikim i shpejtë: Po
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i Kameras para: Një kamerë
Lloji i ekranit: IPS
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Madhësia e ekranit: 5.9"
Modaliteti i natës: Po
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 720 x 1440
Rezolucioni i kamerës së pasme: 16 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 16MP
Sensori i Dritës Ambientale: Po
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Seria e procesorit: MediaTek
Sistemi operativ: Android
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme