Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Celular Ulefone Armor 15, 6+128GB, 4G, i zi

Numri i produktit: RMU-200002051
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi Ulefone

268 00

Përfshinë TVSH 18%

289,00 €
Ju kurseni: 21,00 €

7 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

ULEFONE ARMOR 15 është një telefon celular që është krijuar për të qenë kompakt dhe i lëvizshëm, por i fuqishëm dhe i gjithanshëm. Ka të ngjarë të jetë një smartphone me performancë të lartë që ofron një sërë veçorish dhe aftësish, të tilla si një ekran i madh, një procesor i shpejtë, një kamerë me rezolucion të lartë dhe akses në një shumëllojshmëri të gjerë aplikacionesh dhe shërbimesh. Pjesa "ARMOR" e emrit të saj sugjeron se mund të jetë një smartphone i fortë që është rezistent ndaj ujit, pluhurit dhe llojeve të tjera të dëmtimit, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim në mjedise të jashtme ose sfiduese.

Detajet
Bluetooth: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca e procesorit: 2.3 GHz
Funksionet e orës: Matës i hapave
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 6 GB
Kapaciteti i baterisë: 6600 mAh
Kapaciteti i diskut: 256 GB
Karikim i shpejtë: Po
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lidhës USB: USB C
Lloji i ekranit: IPS
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Madhësia e ekranit: 5.45"
Modaliteti i natës: Po
Rezolucioni (piksel): 720 x 1440
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 16MP
Seria e procesorit: Helio G35
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 18.2 mm
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme