Blej tani

status:

Celular Apple iPhone 14, 6.1", 128GB, i kuq

Numri i produktit: RMU-200002020
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

845 00

Përfshinë TVSH 18%

1 032,00 €
Ju kurseni: 187,00 €

18 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Apple iPhone 14 është një smartphone me cilësi të lartë nga Apple. iPhone 14, ka një dizajn elegant me një thellësi prej 7,8 mm dhe një lartësi prej 146,7 mm. Ai përmban një ekran OLED 15,5 cm (6,1") me një rezolucion prej 2532 x 1170 piksele dhe një shkëlqim ekrani prej 800 cd/m². Telefoni ka një lloj qelqi ekrani me mburojë qeramike dhe mbështet formate të ndryshme dokumentesh.  • Diagonalja e ekranit: 15,5 cm (6,1")
  • Rezolucioni i ekranit: 2532 x 1170 piksele
  • Rezolucioni i kamerës së përparme: 12 MP
  • Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Detajet
Altoparlantët: Stereo
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Karikim wireless: Po
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM + eSIM
Lloji i xhamit të ekranit: Mburojë qeramike
Madhësia e ekranit: 6.1"
Memoria e brendshme: 128 GB
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ndriçimi i ekranit: 800 cd/m²
Ngjyra: E kuqe
Rezolucioni (piksel): 2532 x 1170
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 12MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Senzor i lëvizjes: Po
Seria e procesorit: A15,Apple
Sistemi operativ i celularit: iOS
Teknologjia e ekranit: OLED
Thellësia: 7.8 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.3
Wi-Fi: 802.11 ax,Jo
Zmadhimi dixhital: 5x
Zmadhimi optik: 2x
Lartësia: 146.7 mm


Produkte të ngjashme