Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Tablet Archos T101X, 10.1", 2+32GB, i zi

Numri i produktit: RMU-200001936
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi ARCHOS

117 00

Përfshinë TVSH 8%

133,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

12 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

ARCHOS T101X është një tabletë me përmasa të plota me një ekran 10.1" dhe një dizajn elegant të zi. Ai mbështet brezat 3G dhe 4G, duke lejuar lidhjen e shpejtë të internetit. Tableti vjen me një përshtatës AC për karikim të përshtatshëm dhe një përshpejtues për zbulimin e lëvizjes. Me një kapacitet baterie prej 8000thësh, bateria e baterisë 1000 mAh. Ai gjithashtu përmban Bluetooth 4.0 për lidhje wireless dhe përfshin një kabllo USB Type-C për transferim të lehtë të të dhënave.


Karakteristikat kryesore:


  • Ekran 10.1 inç me rezolucion 1280 x 800 piksele
  • Mbështet brezat 3G dhe 4G për lidhje të shpejtë në internet
  • Përfshin një përshtatës AC për karikim të përshtatshëm
  • Vjen me Bluetooth 4.0 për lidhje wireless
Detajet
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv
GPS: Po
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti RAM: 2 GB
Kapaciteti i baterisë: 8000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lloji i kartës SIM: NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i panelit: IPS
Madhësia e ekranit: 10.1"
Memoria e brendshme: 2 GB
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 1280 x 800
Rezolucioni i kamerës së pasme: 2 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sensorët e orës: Akselerometri
Seria e procesorit: MediaTek
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 13.4 mm
Versioni i Bluetooth-it: 4.0
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme