Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001677
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

111 00

Përfshinë TVSH 18%

120,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Smeg 50´Style, është një vluese elegant dhe funksional që do t'i shtojë një prekje bukuri retro kuzhinës tuaj. Me ngjyrën e saj të kuqe dhe dizajnin e frymëzuar nga vitet '50, është e sigurt që do të jetë një pjesë e deklaratave. Vluesja përmban një bazë rrotulluese 360°, e cila mundëson përdorim të lehtë nga çdo kënd. Ka një termostat të rregullueshëm dhe një element ngrohjeje të fshehur për kontroll të saktë të temperaturës dhe vlim efikas. Vluesi ka gjithashtu një filtër kundër kalciumit për të parandaluar grumbullimin e gurëve të gëlqeres dhe një mbrojtje ndaj tharjes për një siguri të shtuar.

Detajet
Energjia elektrike: 1400 W
Fikja automatike: Po
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i hapjes së kapakut: Manual
Lloji i kontrollit: Me nivele
Materiali: Çelik inox
Ngjyra: E kuqe
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V
Lartësia: 152 mm


Produkte të ngjashme