Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000028
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Lamart

10 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Çajnik qelqi i përshtatshëm për të gjitha llojet e çajit dhe kafesë. Doreza është prej plastike të qëndrueshme. Çajniku përmban një sitë çelik inox për çaj dhe kafe të bluar. Çajniku ka një kapak plastik për qasje të lehtë në pastrimin dhe mbushjen e enës


Kapaciteti – 1L

Lartësia 21 cm

Materiali – plastikë/qelqi

Ngjyra – e zezë


Produkte të ngjashme