Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Celular Apple iPhone 14, 6.1", 128GB, i vjollcë

Numri i produktit: RMU-200001638
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Brendi

985 00

Përfshinë TVSH 18%

1 154,00 €
Ju kurseni: 169,00 €

15 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

iPhone 14, është një smartphone i fuqishëm dhe i nivelit të lartë nga Apple. Vjen në një ngjyrë vjollce elegante. Ekrani 6.1" me teknologjinën Super Retina XDR OLED, ju mundëson të shijoni çdo moment me kualitet të lartë. Celulari është i pajisur me një sërë veçorish të avancuara, duke përfshirë komunikimin NFC dhe Wi-Fi 6, transmetimin e të dhënave 4G LTE dhe 5G, dhe një teknologji prodhimi Super Retina XDR për cilësi mahnitëse të ekranit.

 

Karakteristikat kryesore:

 

  • 128 GB memorie flash për hapësirë të bollshme ruajtjeje
  • Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit
  •  Aftësia me dy karta SIM për komoditet të shtuar
  •  Sistemi i avancuar i kamerës me kamera 12MP nga mbrapa dhe nga ana e përparme
  •  Procesori Apple A15 Bionic për performancë të shpejtë dhe efikase


Detajet
Altoparlantët: Stereo
Ekran me prekje: Kapacitiv
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Karikim wireless: Po
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM + eSIM
Lloji i xhamit të ekranit: Mburojë qeramike
Madhësia e ekranit: 6.1"
Memoria e brendshme: 128 GB
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ndriçimi i ekranit: 800 cd/m²
Ngjyra: E vjollcë
Rezolucioni (piksel): 2532 x 1170
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 12MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Senzor i lëvizjes: Po
Seria e procesorit: A15,Apple
Sistemi operativ i celularit: iOS
Teknologjia e ekranit: OLED
Thellësia: 7.8 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.3
Wi-Fi: 802.11 ax,Jo
Zmadhimi dixhital: 5x
Zmadhimi optik: 2x
Lartësia: 146.7 mm


Produkte të ngjashme