Blej tani

status:

Telefon Gigaset-Siemens AS690, wireless, i zi

Numri i produktit: RMU-200001634
Disponueshmëria:

7

Transporti:

FALAS

Brendi Gigaset

35 00

Përfshinë TVSH 18%

38,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Thirrjet telefonike asnjëherë nuk kanë qenë më të lehta sesa përmes telefonit Gigaset AS690 me aparat për përgjigjje digjitale që regjistron mesazhet e lëna nga thirrësit kur ju nuk mund të përgjigjeni menjëherë. Kualitet të lartë të zërit i cili mund të përshtatet sipas preferencave tuaja personale. Agjenda e thirrjeve mund të ruaj deri në 100 emra dhe numra për thirrje më të lehta ndërsa ekrani është i ndriçuar me kontrast të lartë. Përveç ruajtjes së kontakteve, ju edhe mund të bllokoni deri në 32 numra në këtë pajisje. 

Detajet
Dimensionet bazë: 88 x 105 x 44 mm
Frekuenca: 50 Hz
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Kohëzgjatja: 300 min
Llojet e mbështetëses së krahut: Mbështetëse e fortë
Lloji i baterisë: AAA
Lloji i montimit: Në tavolinë
Madhësia e ekranit: 2.0"
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme