Blej tani

status:

Kabllo Xiaomi Mi Lightning - USB-C, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200001597
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

11 00

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kablloja XIAOMI MI Type-C në Lightning në të bardhë është një aksesor me cilësi të lartë i krijuar për të lidhur pajisjet tuaja Type-C me pajisjet Lightning. Me një gjatësi kablloje prej 1 metër, ofron fleksibilitet dhe komoditet për përdorim të përditshëm. 

Detajet
Gjatësia: 1 m
Gjatësia e kabllos: 1 m
Gjinia: Mashkull
Lidhësi 1: USB C
Lidhësi 2: Lightning
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme