Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Celular Nokia 2660, 2.8", 32GB, DS, i zi

Numri i produktit: RMU-200001527
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Craftenwood

77 00

Përfshinë TVSH 18%

90,00 €
Ju kurseni: 13,00 €

14 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Nokia 2660 DS është telefon me kapak i krijuar për t'ju sjellë më afër atyre që doni. Me një ekran të madh, ndërfaqe të lehtë për t'u përdorur dhe një jetëgjatësi baterie, biseda dhe mesazhet nuk kanë qenë kurrë kaq të lehta. Është e lehtë të dëgjosh me cilësimet e zërit me aparatin e dëgjimit (HAC). Poashtu me butonin e urgjencës, mund të kontaktoni menjëherë këdo që ju dëshironi.

Detajet
Kapaciteti i baterisë: 1450 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Kapaciteti i memories: 32 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: Micro - USB
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Madhësia e ekranit: 2.8"
Memoria e brendshme: 128 MB
Ngjyra: E zezë
Tensioni i baterisë: 2.75 V
Thellësia: 18.9 mm
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 4.2


Produkte të ngjashme