Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Kabllo Xiaomi Mi, micro USB - USB-C, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200001520
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

6 20

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo kabllo nga Xiaomi shërben për të karikuar paisje të ndryshme.për micro USB si dhe paisjet e tjera të tipit C. Brenda kabllos ka 16 përçues të izoluar të cilët janë të mbështjellë me gërsheta bakri të cilësisë së lartë për të përforcuar forcën dhe qëndrueshmërinë. Materiali i saj është miqësor ndaj mjedisit TPE, ku mbështjellja e jashtme e kabllos është mjaft e forte kundër thyerjes dhe dëmtimeve. 

Detajet
Gjinia: Mashkull
Lidhësi 1: USB A
Lidhësi 2: Micro - USB
Ngjyra: E bardhë
Versioni USB: USB 2.0


Produkte të ngjashme