Blej tani

status:

Kaçavidë elektrike Xiaomi Mi, e zezë

Numri i produktit: RMU-200001440
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

40 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Motor i fuqishëm magnetik

Çift rrotullues ultra i lartë

Çift rrotullues i lartë 5 N.m falë motorit të fuqishëm magnetik dhe kutisë së marsheve tërësisht metalike. E bën instalimin e ndriçuesve, orendive të shtëpisë, elektronikës dhe artikujve të tjerë të thjeshtë dhe të lehtë.


Pa kabllo dhe portative

Jetëgjatësia tepër e gjatë e baterisë

Trajton deri në 180 vida me një karikim të plotë me baterinë me kapacitet të lartë 2000 mAh. Porta e karikimit USB-C për transportueshmëri pa tel. Dizajni i kasës së baterisë të izoluar, rezistent ndaj flakës, i lëvizshëm.


Dizajni i patentuar një pjesësh

Estetikisht i këndshëm dhe i besueshëm falë dizajnit me një copë, pa vida. Plastikë inxhinierike me cilësi të lartë dhe një dizajn inovativ me një copë: mjeshtëri e hollë dhe përfundim me llak me 2 shtresa për një kapje të rehatshme, me trajtim kundër papastërtive dhe kundër ndryshkut.


Ndërrimi i drejtimit të rrotullimit me një dorë

Zgjedhja inovative me tre ndërrime e bën të lehtë përdorimin e kaçavidës me njërën dorë dhe punën me saktësi më të madhe.


12 copa çeliku me cilësi të lartë S2

12 copa çeliku me aliazh S2 me cilësi të lartë janë të forta, të qëndrueshme dhe kanë një përshtatje me saktësi të lartë. Përdorni 60 mm të shtuar shufra zgjatuese në vende të ngushta ose të vështira për t'u arritur, i përsosur për shumicën e nevojave në shtëpi.


Ndriçim i qartë me unazën LED

Tre LED formojnë një shirit rrethor të dritës me ndriçim automatik. Shtypni butonin e fillimit për të ndezur dritat për përdorim të përshtatshëm në mjedise me dritë të ulët.


Pjesë cilësore, ruajtje e integruar

Copat dhe shufra zgjatuese mund të vendosen në kutinë për ruajtje. Kutia e ruajtjes mban kabllon e karikimit të tipit C dhe kaçavidën. Lehtë për t'u ruajtur dhe mbajtur për qasje të shpejtë dhe të thjeshtë që parandalon humbjen.

Detajet
Kohëzgjatja e karikimit: 3 h
Ngjyra: Hiri1
Tensioni i baterisë: 3.6 V


Produkte të ngjashme