Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001426
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

18 00

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

14 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Mi Hub është një pajisje smart e automatizimit të shtëpisë që lejon përdoruesit të kontrollojnë dhe menaxhojnë pajisjet e tyre të shtëpisë përmes një qendre të vetme. Ai i lejon përdoruesit të kontrollojnë pajisjet e tyre të shtëpisë, si dritat, termostatet dhe kamerat e sigurisë, nga një aplikacion i vetëm në smartfonin e tyre. Ky produkt lejon gjithashtu automatizimin e këtyre pajisjeve, në mënyrë që përdoruesit të mund të vendosin orare ose rutina për pajisjet e smart home.

Detajet
Lloji i lidhjes: Wireless
Ngjyra: E bardhë
Wi-Fi: Jo
Lartësia: 25 mm


Produkte të ngjashme