Blej tani

status:

Celular UleFone Armor X10 Pro, 5.45", 4+64GB, i zi

Numri i produktit: RMU-200001418
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Ulefone

151 00

Përfshinë TVSH 18%

188,00 €
Ju kurseni: 37,00 €

20 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

 UleFone Armor X10 Pro, është një smartphone i besueshëm dhe i qëndrueshëm i krijuar për përdorim të përditshëm. Vjen me një konfigurim të fuqishëm memorie 4+64 GB, që ju lejon të ruani me lehtësi të gjithë skedarët, fotot dhe videot tuaja të rëndësishme. Pajisja ka një dizajn elegant të zi që i shton një prekje elegance stilit tuaj. Ky smartphone është i pajisur me një aparat fotografik me cilësi të lartë që kap foto dhe video mahnitëse. Kamera e pasme 13MP siguron imazhe të qarta dhe të gjalla, ndërsa kamera e përparme 5MP është e përkryer për selfie dhe video thirrje. ULEFONE ARMOR X10 PRO përmban gjithashtu një ekran të madh 5,5 inç, duke ofruar një përvojë shikimi të qartë dhe gjithëpërfshirëse.


Produkte të ngjashme