Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001374
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

24 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

14 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Mi, është një çantë shpine elegante dhe funksionale e përsosur për udhëtimet e përditshme. E bërë nga Xiaomi, një markë e besuar dhe e njohur, kjo çantë shpine është projektuar për të përmbushur nevojat tuaja. Ka një thellësi, lartësi dhe gjerësi prej 160 mm, duke e bërë atë kompakt dhe të lehtë për t'u mbajtur.

Detajet
Madhësia e ekranit: 15.6"
Materiali: Poliestër
Stili: City
Vëllimi: 21 L


Produkte të ngjashme