Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001291
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

23 00

Përfshinë TVSH 18%

24,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

4 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Altoparlant portativ Bluetooth Mi

Cilësi dinamike e zërit që shkon kudo që bëni


Kompakt, i lehtë dhe i lëvizshëm.


Altoparlanti portativ Bluetooth Mi është mjaft i vogël për ta mbajtur në një çantë ose për ta mbajtur në pëllëmbë të dorës. Çdo altoparlant peshon vetëm sa një telefon celular Mi 9 Pro, kështu që ju mund ta çoni muzikën tuaj kudo, pa u ndier i rënduar.


Dizajni i sofistikuar fsheh gjithçka përveç tingullit dinamik


Altoparlanti portativ Bluetooth Mi është vlerësuar në nivelin 5 për rezistencë ndaj pluhurit dhe ujit, që do të thotë se përbërësit e brendshëm mbrohen nga djersa, shiu dhe pluhuri, kështu që ju mund të ndiheni të sigurt duke e marrë atë kudo.


Bateri 10-orëshe për kënaqësi më të gjatë

Shijo deri në 10 orë muzikë me një karikim të plotë me baterinë e madhe 2000 mAh. Porta e karikimit USB-C mbështet orientimin e prizës lart ose poshtë për karikim më të shpejtë dhe më të lehtë. Më shumë energji dhe jetëgjatësi më e gjatë e baterisë do të thotë se muzika juaj zgjat më shumë kur dilni jashtë.


Bluetooth 5.0 për lidhje të shpejta dhe të qëndrueshme

Shijoni lirinë me valë me çipin e integruar Bluetooth 5.0, i cili siguron përputhshmëri me një gamë të gjerë pajisjesh, një sinjal të qëndrueshëm, shpejtësi të shpejtë transmetimi dhe zbutje të fuqishme të ndërhyrjeve.


Audio e dyfishtë për tingull stereo

Altoparlanti portativ Bluetooth Mi mbështet lidhjen e vërtetë stereo me wireless. Kjo ju lejon të kombinoni dy altoparlantë në një konfigurim stereo me wireless, me dy altoparlantët që shërbejnë si kanali i zërit djathtas dhe majtas, për një përvojë dëgjimi më mbresëlënëse.


Tingull më i qartë për biseda më të mira

Përgjigjuni dhe mbyllni telefonatat me një prekje dhe shijoni tingullin e qartë e natyral në telefonata falë mikrofonit të integruar me ndjeshmëri të lartë dhe raport sinjal-zhurmë, plus anulimin e integruar të jehonës.

Detajet
Bluetooth: Jo
Gjerësia: 45 mm
Jetëgjatësia e baterisë: 10 orë
Kabllot e përfshira: USB
Lloji i baterisë: Built-in battery
Lloji i lidhjes: Wireless
Ngjyra: Hiri
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme