Blej tani

status:

Set kontrollerë për Nintendo Switch, i kaltër/i verdhë

Numri i produktit: RMU-200000974
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Nintendo

78 00

Përfshinë TVSH 18%

94,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

17 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një Joy-Con (L) dhe Joy-Con (R) së bashku përbëjnë një grup kontrolluesish. Merrni një palë shtesë kontrolluesish Joy-Con për të hapur lloje të reja mundësish lojërash!


Kontrolluesi i duhur Joy-Con përfshin një pikë kontakti NFC për të zhbllokuar funksionalitetin e figurës amiibo.


Ky grup përfshin një kontrollues Joy-Con të kaltër (L), një kontrollues Joy Con (R) të verdhë dhe dy rripa të zi të kontrollit Nintendo Switch Joy-Con.

Detajet
Butonat e kontrollit të lojës: D - pad
Lloji i lidhjes: Wireless
Lartësia: 100 mm


Produkte të ngjashme