Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000929
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

248 00

Përfshinë TVSH 18%

281,00 €
Ju kurseni: 33,00 €

12 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi ynë BLF01 kombinon funksionalitetin me fuqi të lartë me estetikën e stilit të viteve 50. Një motor i fuqishëm 800w bën një përzierje të lehtë, duke ofruar tre funksione duke përfshirë shtypjen e akullit, smoothie-n dhe pulsin për t'u siguruar që të merrni përzierjen e duhur.


Një trup i fortë alumini Die-Cast me këmbë kundër rrëshqitjes dhe kana Tritan 1,5 litra pa BPA, e cila pastrohet lehtë dhe rezistente ndaj gërvishtjeve, e bëjnë blenderin tonë të qëndrueshëm shtesën e përsosur për çdo kuzhinë.


Ideale për një smoothie të shpejtë në lëvizje, ne kemi një aksesor Bottle To Go i cili ju lejon të përzieni direkt brenda shishes, thjesht hiqni tehet, vidhosni kapakun tuaj dhe shkoni (shitet veçmas). E disponueshme në 8 ngjyra.

Detajet
Energjia elektrike: 800 W
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me buton,Me rrotullim
Materiali: Alumin,Çelik inox


Produkte të ngjashme