Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001111
Disponueshmëria:

7

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

95 00

Përfshinë TVSH 18%

111,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

14 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi i dorës Smeg ju lejon të përzieni në të njëjtën pjatë që po përdorni për të përgatitur recetën tuaj. Kjo e bën shumë më të lehtë përzierjen e ushqimeve të nxehta si supave dhe gjellërave në një sobë, pasi mund t'i lini përbërësit në tenxhere, në vend që t'i transferoni në një kavanoz blender.

Detajet
Energjia elektrike: 700 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Çelik inox
Ngjyra: E kuqe
Numri i shpejtësive: 2
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V


Produkte të ngjashme