Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Telefon fiks Gigaset A170, wireless, i kuq

Numri i produktit: RMU-200000811
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Gigaset

21 00

Përfshinë TVSH 18%

23,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

9 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Celulari Gigaset A170 wireless, ju ofron liri të plotë në thirrjet telefonike. I lehtë për tu montuar dhe përdorur, i krijuar nga materiale të forta dhe të qëndrueshme. Ekrani i ndriçuar ka dimensione 34x22mm, ndërsa pajisja mund të përdoret për thirrje të gjata nga 18 deri në 200 orë. Në këtë telefon ju mund ti ruani deri në 50 numra për qasje më të lehtë dhe thirrje të shpejta. 

Detajet
Dimensionet bazë: 89 x 43 x 89 mm
Lloji i montimit: Në tavolinë
Madhësia e ekranit: 1.5"
Ngjyra: E kuqe


Produkte të ngjashme

72h

31 00
34,00 €
-9%
72h

106 00
116,00 €
-9%
72h

67 00
78,00 €
-14%
72h
72h

27 00
31,00 €
-13%