Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Aparat për ushqimin e kafshëve shtëpiake Xiaomi Smart, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200000778
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi

98 00

Përfshinë TVSH 18%

106,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

8 %

Dorëzimi me 07.03.2024 deri 08.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo paisje e mençur lidhet me aplikacionin Mi Home/Xiaomi Home, kështu që ju mund të kontrolloni kohën e shpërndarjes dhe dozën nga kudo ndodheni. Tani mund të largoheni të qetë nga shtëpia pa u shqetësuar se macja apo qeni juaj do të mbetet pa ushqim.

Detajet
Ngjyra: Argjend


Produkte të ngjashme