Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Celular Xiaomi Redmi Note 11S NFC, 6.43", 6+128GB, DS, hiri

Numri i produktit: RMU-200000684
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

177 00

Përfshinë TVSH 18%

207,00 €
Ju kurseni: 30,00 €

14 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Celulari Xiaomi Redmi Note 11S NFC është një celular i cili ka një ekran të madh, një bateri masive 5000 mAh dhe një konfigurim i trefishtë i dizajnuar për të shkëlqyer. Ai ofron edhe një kualitet të lartë të ekranit 6.43” dhe teknologjinën e fundit me karikim të shpejtë.


Karikimi i shpejtë 33W pro me bateri masive 5000 mAh Karikimi i shpejtë 33W Pro përmirëson efektivisht efikasitetin e karikimit, shkurton kohën e karikimit me 26%* dhe me teknologjinë Mi FC + MMT gjithashtu e bën procesin e karikimit më të qëndrueshëm dhe efikas. Sistemi i fuqishëm i karikimit është çiftuar me një bateri masive 5000 mAh, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për karikimin kur të jeni përsëri larg.


MediaTek Helio G96 mundëson kamerën e jashtëzakonshme 108MP dhe shpejtësinë e rifreskimit të qetë si gjalpi 90Hz, duke ju dhënë shkrepje të qarta si dhe përvoja të fuqishme lojrash.

Më e lehtë për tu mbajtur, ndjesi e këndshme Redmi Note 11S sjell një dizajn krejtësisht të ri të kornizës së sheshtë me një stil minimalist që jep një pamje dinamike dhe të fuqishme që është gjithashtu e qëndrueshme dhe e sigurt në dorën tuaj.

Detajet
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv,Po
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca maksimale: 90 Hz
GPS: Po
Kapaciteti RAM: 6 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i RAM: LPDDR4X
Lloji i ekranit: Amoled
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i xhamit të ekranit: Xham Gorilla
Madhësia e ekranit: 6.43"
Memoria e brendshme: 128 GB
Me vibrim: Po
Ngjyra: Hiri
Rezolucioni (piksel): 2400 x 1080
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 108 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 16MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Seria e procesorit: MediaTek
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 8.09 mm
Versioni USB: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n,802.11 n,Po,Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme